Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

pati3 kot kotek kicius kocur kocisko kotka koteczka do adopcji warszawa

Pati, ur. 06. 2010 r., jedna z 17-u

Koteczka całą sytuacje w jakiej się znalazła bardzo przeżywała. Stroniła od kotów, kiedy któryś obok niej przechodził z grymasem wyciągała łapkę chcąc odsunąć go od siebie tak jak by mówiła nie podchodź do mnie i taki też skutek był.

Pati siedział zawsze sama w kąciku i wylizywała futro, które było bardzo przerzedzone (tak jak u kotki Meli). Nie pragnęła również towarzystwa człowieka. Była bardzo nieszczęśliwą małą koteczką. W przeciwieństwie do Kefi miesięczny pobyt w lecznicy (mimo leczenia świerzbu) trochę kotkę odstresował. Być może dlatego, że była tylko z jedną kotką. Obecnie przebywa w domu tymczasowym na Grochowie z kotką Kefią.

Tel.: 693-34-99-78


Futerko Pati bardzo się poprawiło, humor i apetyt dopisują. Nie trzeba długo czekać aby można było pogłaskać kotkę. Oczywiście dla koteczki znalezienie spokojnego domu w krótkim czasie jest bardzo ważne, ponieważ tylko wtedy kiedy jej sytuacja będzie stabilna zrobi się uroczą przytulną kocią.

(grudzień 2012)

Pati obecnie przebywa w domu tymczasowym gdzie została nazwana Wyjcią ze względu na odgłosy które wydaje np. kiedy siedzi w łóżku i nawołuje opiekuna aby pospieszył się i położył się spać.

Bardzo zaprzyjaźniła się z psami a właściwie wiedzie nad nimi prym. Cztery 30-40 kg. psy są całkowicie podporządkowane tej małej, 3.5 kg kotce. Kiedy je z psiej miski - psy czekają, ugniata na nich kiedy tylko zapragnie, chodzi z nimi wszędzie, śpi zawsze przytulona do psa, chodzi między nogami tych dużych, ubezwłasnowolnionych przez nią psów. Nie trudno zauważyć, że czasami mają już dosyć kotki ale ją tolerują. Wyjcia absolutnie nie jest zainteresowana towarzystwem kocim poza nafukaniem na nie. Człowiekowi daje się pogłaskać kiedy pies jest głaskany. Kocia najwyraźniej zeszła na psy.

Podziel się