Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

 

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

 

kot Elvis Elvis odszedł na mocznicę we wrześniu 2011.

Elvis
ur. we wrześniu 2007
Znaleziony 5.10 na bazarze Wolumen, prawdopodobnie nie został sprzedany. Przerażony, zmarznięty krzyczał prosząc o pomoc. Ma apetyt, lubi towarzystwo innych kotów.

Elvis jest bardzo delikatnym kotkiem. Jako kociak bardzo długo chorował. Toczyła się wręcz walka o jego życie. Urósł, przytył. Jest pieszczochem. Wykonane ostatnio badanie krwi (12 sierpnia 2008) wykazały chorą wątrobę. Obecnie Elvis dostaje kroplówki. Zostanie również wykonane USG wątroby. Patrząc na kotka absolutnie nie widać po nim choroby. Jedyną pozostałością po wcześniejszej chorobie jest lekko przekrzywiona główka, która powoli zaczyna wracać do normalnej pozycji.
Elvis jest odrobaczony, zaszczepiony, testy na białaczkę i wirusowe zapalenie otrzewnej wyszły ujemne. USG wykonane przez dr. Marcińskiego wykluczyło obecność wody w jamie brzusznej.


 


11.07.2009)Od października zeszłego roku Elwis cały czas otrzymywał leki na wątrobę,ponieważ i tym razem wyniki krwi nie były dobre.Chociaż kotek przytył i miał lepszy apetyt,nic tak naprawdę nie wskazywało że jest żle. Obecne bad,krwi wykazało że jest lepiej i rokowania podania narkozy były dobre. Elwis mimo młodego wieku miał bardzo słabe zęby,kamień i silny stan zapalny musiał mieć wyrwane wszystkie zęby (07.07.2009)-pozostały tylko kły .Oczywiście konieczna kuracja antybiotykowa i leki przeciwbólowe.Po tak poważnym zabiegu kotek zdecydowanie poczuł się lepiej,przestał się chować,dostał szalonego apetytu,tak jak by nadrabiał zaległości . Jest coraz większym pieszczochem,najbardziej lubi się przytulać do Wafla,którego tez często myje.


Galeria Elvisa i Fileta Galeria Elvisa