Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

amelka

 

Amelka znalazła dom w styczniu 2012

Amelia
ur. w listopadzie 2008
W dniu15 lipca 2009r. pojawiła się nagle przed domem, w którym mieszkam (na Żoliborzu) filigranowa, przepiękna, trzykolorowa koteczka. Dosyć długo miauczała i biegała zdezorientowana po chodniku obok bloku, jakby czegoś szukając. Ludzie mijali ją obojętnie. Zeszłam i w kontenerku zabrałam kotkę do siebie. Wyraźnie nikt jej nie szukał - nie jest możliwe, żeby właściciel nie mógł znaleźć tak miauczącej kotki (jej rozpaczliwe krzyki słyszałam ok.20 min., nie widząc początkowo kota). Prawdopodobnie została podrzucona. Tego samego dnia zadzwoniła do mnie jakaś pani mówiąc o miauczącej kotce siedzącej całą dobę pod samochodem w niedalekiej okolicy (ul. Krasińskiego). Nie podała numeru telefonu do siebie i nie oddzwoniła, ja natomiast podałam swój adres, ale nie zgłosiła się. Może to był zbieg okoliczności. Koteczka jest cudowna: przemiła, delikatna i słodka! Ale najgorsze, że była karmiąca: ma wyssane dwa sutki, w których jest mleko!!! Co się stało z dziećmi??? Gdzie jest jej opiekun!!!
(18.07.2009) Amelia jest koteczką spokojną, bardzo przymilną, uwielbia głaskanie, branie na ręce. Nie wchodzi w konflikty z innymi kotami ale też specjalnie się nie zaprzyjaźnia.
 

 

 


Galeria Amelii